DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kilus klausimams, kreipkitės į info@namedavenue.lt arba tel. +370 (664) 44 116, +370 (618) 63 362

Darbo laikas:
I-IV 8:00 – 18:00
V 8:00 – 17:00

Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, el. paštu gausite tai patvirtinantį laišką. 

Jeigu jo negavote, pasitikrinkite „Spam“ (šlamšto) skyrelį. Negavus užsakymo patvirtinimo, informuokite mus telefonu +370 (664) 44 116, +370 (618) 63 362 arba el.paštu info@namedavenue.lt.

Pasirinkus prekių siuntimą į paštomatą – pristatymas bus vykdomas per 1-3 darbo dienas.

Pasirinkus prekių pristatymą per kurjerių tarnybą užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas.

Pasirinkus prekių atsiėmimą vietoje (Taikos pr. 141, Kaunas) užsakymai paruošiami per 1 darbo dieną. 

Atsiskaityti už Named Avenue parduodamas prekes galite vienu iš žemiau nurodytų atsiskaitymo būdų:

  • Banko kortele pristatymo metu;

  • Naudodamiesi elektronine bankininkyste: „Swedbank“, „SEB“ Bankas, „Citadele“ bankas, “Luminor”, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, „Revolut”;

  • Kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis: VISA, MASTERCARD, AMEX, DISCOVERY.

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinimas visuomet NEMOKAMAS!

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pirkėjas norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę turi užpildyti grąžinimo formą – Prekes nemokamai galima pagrąžinti per omniva paštomatą. Grąžinant kitais būdais siuntimą apmoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo adresas: Taikos pr. 141, Kaunas, 51132.

Grąžinant prekes Pardavėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

  1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė));
  4. apatinis trikotažas negrąžinamas;
  5. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  6. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą/ užsakymo numerį ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Atsisakydamas sutarties ir grąžindamas prekes, Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Kilus klausimams, kreipkitės į info@namedavenue.lt arba tel. +370 (618) 63 362, +370 (664) 44 116 (I-IV 8:00-18:00, V 8:00-17:00)

Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos.