Grąžinimas

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinimas visuomet NEMOKAMAS!

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Norėdami nemokamai grąžinti arba keisti prekę FLIPO svetainėje, adresu www.flipo.lt atlikite šiuos veiksmus:

1) Suraskite norimą parduotuvę sąraše;

2) Užpildykite pasirinktos parduotuvės grąžinimo arba keitimo formą;

3) Gavus OMNIVA siuntos numerį el. paštu ir SMS žinute, nuvykite prie Jums patogaus OMNIVA paštomato. Ekrane pasirinkite „Siųsti siuntą”, tuomet „Anksčiau užregistruota siunta”, įveskite siuntos numerį ir įdėkite siuntą į atsidariusį skyrelį.

Prekes nemokamai galima pagrąžinti per omniva paštomatą. Grąžinant kitais būdais siuntimą apmoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo adresas: Taikos pr. 141, Kaunas, 51132.

Grąžinant prekes Pardavėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė));
  • apatinis trikotažas negrąžinamas;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą/ užsakymo numerį ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Atsisakydamas sutarties ir grąžindamas prekes, Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Kilus klausimams, kreipkitės į info@namedavenue.lt arba tel. +370 (618) 63 362, +370 (664) 44 116 (I-IV 8:00-18:00, V 8:00-17:00)